Düğün

2014 Gelin Başı Modelleri

Beyaz bir gelinlikle dillere destan bir düğün de evlenmek, her kızın hayalidir.

Aile kurmak için sevdiği kişiyle evlenmek isteyen kızlar, hayatının en mutlu günlerinden birini düğün de yaşayacaktır. Unutulmaz bir anı olarak akılda kalacak olan bu gün için, olabilecek en iyi şekilde hazırlanmak gerekecektir. Güzellikleri ile herkesi gölgede bırakacak olan gelinlerin en önemli hazırlık aşamalarından birisi de gelin başı hazırlığı olacaktır. Günün önemine uygun bir şekilde hazırlanacak olan gelin başı, çok farklı seçenekle karşımıza çıkıyor.

2014 yılında moda olan gelin başı modelleri, hem toplu hem de dağınık saçlardan oluşmaktadır. Gelinliğinize, yüz yapınıza ve makyajınıza uygun şekilde hazırlanması gereken gelin başı, profesyonel eller tarafından titizlikle yapılmaktadır. Topuz modellerin popülerliğini koruduğunu gördüğümüz 2014 yılında, yüksek topuz ve alçak topuz seçenekleri bulunmaktadır. Çeşitli taç modelleri ile tamamlanacak olan topuz saçlar, güzelliğinizi ön plana çıkaracak. Uzun saçlarla görmeye alıştığımız gelinler, bu sene kısa saçların da etkisine girecek. Son yıllarda ön plana çıkmaya başlayan kısa saçlar, çeşitli işlemlerle çok şık bir hal almaktadır. Farklılık yaratmak isteyenler için hazırlanacak olan modeller, genel olarak dağınık saç şekillerinde karşımıza çıkıyor. Daha masum ve doğal bir görüntü kazandıracak olan dağınık gelin başı modelleri, 2014 yılında sık sık görülecek. Bir klasik halini almış olan firkeletli modeller de, klasik seven insanlar için gündemdeki yerini koruyor.

Gelinlik, makyaj ve yüz yapısı ile bir bütün halinde hazırlanması gereken gelin başı modelleri, hayatınızın en güzel gününde çok estetik bir görünüm sağlayacaktır. İnsanların zevkine ve tercihine göre şekillenecek olan modeller, tüm gözlerin size hayranlıkla bakmasını sağlayacaktır. 2014 yılında moda olacak bu modelleri inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Üste Git