Microsoft

Windows 8 Tanıtımı

Windows 8 Mağaza

http://www.youtube.com/watch?v=-XmRf0zKHvQ&feature=fvwrel

Tüm canlılığı ve güzelliğiyle ilk önce Başlangıç ekranını göreceksiniz. Başlangıç ekranındaki kutucukları isteğiniz gibi doldura

windows 8

windows 8

bilceksiniz, uygulama, web sitesi, çalma listesi ya da sizin için her ne önemliyse onunla doğrudan bağlantılıdır. Her an güncel kalabilmeniz için canlı kutucuklar en son bilgiyle aydınlanır. Etiketlendiğiniz fotoğrafı, ertesi günün hava durumunu ve arkadaşlarınızdan gelen mailler tek bakışta görürsünüz.

Windows’da, en küçük detaylar bile sizinle ilgili olarak tasarladı. Örneğin bilgisayarınız kilitliyken beliren ekran sizin seçeceğiniz herhangi bir resim ile ekran görüntünüz gelebilir. Hatta daha bilgisayarınızda oturum açmadan ya da bir uygulamayı başlatmadan önce bile kilit ekranınızdan en son bildirimlerinizi görebilirsiniz.

Resimli parola

Resimli parola

Resimli parolayla; parolanızı yazarak girmek yerine, seçeceğiniz bir resim üzerinde belirleyeceğiniz desenin üstünden geçerek oturum açabilirsiniz. Parola olarak köpeğinizin yüzünde bir zikzak mı çizmeye karar verdiniz? Ya da çocuğunuzun burnuna üç kez dokunmayı mı seçtiniz? Seçim sizin ile olacak.

Yeni tablet ya da dizüstü bilgisayarınızı eğlenmek, çalışmak ya da her ikisi için kullanın. Haritada bir yeri incelerken aynı

tablet windows 8

tablet windows 8

anda arkadaşınızla sohbet edebilceksiniz ya da çalışmanızı yürütürken oyun oynama fırsatınız da olacak. Hesap tablosundan video dosyasına tek bir hareketle geçin ya da aynı anda bir kaç işinizi kolayca yürütmek için uygulamaları tutup yan yana yerleştirin.

Windows 8 Mağaza

Windows 8 Mağaza

Kişiler, E-posta, Fotoğraflar, ve Mesajlaşma gibi yerleşik uygulamalar, en temel görevlerinizi kolayca yürütmenizi sağlar; size tek, bütünsel ve akıcı bir deneyim yaşatmak için birlikte çalışır. Windows Store ise keşfedilmeyi bekleyen yepyeni uygulamalarla dolu bir dünya sunar.Yepyeni bir deneyim sizleri bekliyor sıra dışı tablosu alışılmışın dışında da olsa sizlere iyi kullanımlar…

Yorumları Görmek İçin Tıklayınız

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Üste Git