Beyaz Eşya

7 Gün 24 Saat Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizde artık vazgeçilmezlerimiz olarak nitelendirdiğimiz beyaz eşyalarımızın işlevleri aynı olsa da farklı markalar farklı özelliklerde ürünler tasarlamaktadır. Örneğin; bulaşık makineleri kirli bulaşıkları temizlemek adına üretilmişken 3 programlı, 4 programlı gibi özelliklere sahip bulaşık makineleri tasarlanmıştır. Daha yoğun yağa ve kire sahip ya da daha az kirli bulaşıkları yıkamak adına sınıflandırılan bu programlar çok kullanışlı olmaktadır.  

Aynı işlemler çamaşır makineleri içinde uygulanmaktadır. 5,6,7 … kilo gibi büyüklükleri değişebilen makineler çok programlı olmaktadır. Yünlü, sentetik, narin, elde yıkama gibi programlara sahip olan çamaşır makinelerinin programları genelde standart olsa da markaya göre değişim gösterebilmektedir. Beyaz eşyalarınızı satın alabileceğiniz birçok markanın satış noktası bulunmaktadır. Size uygun fiyatlarda ve özelliklerde olan ürünlerin araştırmasını yaparak uygun ürün hangi markadaysa o markanın satış noktasına giderek istediğiniz ürünü temin edebilirsiniz. Taksitli veya peşin olarak satın aldığınız ürün, öncelikle satın aldığınız firma tarafından evinize teslim edilir ve eğer montaj işlemi satın alma işleminde dahil ise ürünün montajı da gerçekleştirilir. Eğer montaj dahil değilse veya ürün başka bir şehre götürülüyorsa montaj işlemini gerçekleştirmeleri için beyaz eşya servisi aranır. Markanın çağrı merkezinden size en yakın servise ulaşarak, evinize gelmelerini ve montaj işlemini gerçekleştirmelerini isteyebilirsiniz.

Tüm bunların dışında bakım ve onarım adına da beyaz eşya servisini arayabilirsiniz. Örneğin; çamaşır makineniz çamaşırlarınızı deterjanlı çıkarıyorsa ve iyi durulamıyorsa mutlaka su almasında veya başka bir bölümünde sorun var olmaktadır. Bundan dolayı 7 gün 24 saat sizlere memnuniyetiniz adına hizmet veren beyaz eşya servisinden ilk aşamada soru cevap yöntemi ile yardım alabilir, eğer sorun sizin çözebileceğiniz nitelikte değilse servisi evinize çağırabilirsiniz.

 

En Çok Okunanlar

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Üste Git