Düğün

Gelin Başı Modelleri 2014

Hayatımızın belki de en özel günü evlendiğimiz gündür. Sevdiğimiz insanla bir ömür boyunca mutlu olmak adına çıktığımız bu yolda her şeyin mükemmel olmasını bekleriz. Bu sebeple düğünün yapılacağı mekandan, çalınan müziklere kadar tüm detayları ince eleyip sık dokuyarak alırız. Vermemiz gereken bütün bu kararların yanı sıra, bir de gündelik hayatımızda bile nasıl şekillendireceğimizi bir türlü bilemediğimiz saçlarımız hakkında düşünmemiz gerekmektedir. Gelinliğimizden sonra en çok dikkat çeken şey gelin başı olacağından, kusursuz bir görünüme sahip olmak isteyen tüm gelinlerin nasıl bir saç modeli kullanacaklarına, duvak veya taç gibi aksesuarlar tercih edip etmeyeceklerine karar vermeleri gerekmektedir.

Gelin başı modelleri hem çok çeşitli seçeneklere sahiptir, hem de her biri birbirinden güzeldir. Bu sebeple pek çok gelin hangisini tercih edeceği konusunda derin kararsızlıklar yaşar. Böyle zamanlarda işinize yarayacak kimi püf noktalar vardır. Her gelin başına farklı kullanım biçimleri gitmektedir. Bahar ve yaz aylarında yapılan düğünlerde gelin başı aksesuarı olarak çiçek kullanmak son derece yaygındır. Hem masum, hem de çekici bir görünüm kazanmanızı sağlayan çiçekli gelin başı modelleriyle kendinizi hiç olmadığınız kadar güzel hissedebilirsiniz. Eğer düğününüz kır düğünü olacaksa taç veya duvak mekana biraz ağır kaçabilir. Ya da son derece şık bir düğün mekanı seçtiyseniz çiçek bu şıklığın altında fazla sade duracağından, gösterişli bir taçla topuz yapabilir veya saçlarınıza irili ufaklı dalgalar yaptırdıktan sonra güzel bir duvağı takabilirsiniz.

Her ne kadar gelin başı modeline karar vermek çok zor gibi görünse de, aslında düğün planlama sürecinin belki de en eğlenceli aşamalarından birisidir. Sizlere tavsiyemiz karar verdiğiniz gelin başı modelinin gelinliğinizle olan uyumunu da göz önüne almanız ve düğünden önce mutlaka o saçı deneyerek size yakışıp yakışmadığını anlamanızdır.

 

En Çok Okunanlar

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Üste Git