Düğün

Gelin Saçı Modelleri

Küçüklüğümüzden beri hayalini kurduğumuz bir güne kavuştuğumuzda her şeyin mükemmel olmasını isteriz. Düğün günümüz bizim için son derece önemli olduğundan, her ayrıntısını inceler, verilen her kararın düğünümüzü daha da unutulmaz kılmasını sağlarız. Böyle zamanlarda şüphesiz ki düğünün yapılacağı mekan ve dekorlar kadar, gelinliğimizi seçmek ve gelin saçı modellerine karar vermek de gerekmektedir. Üstelik neredeyse tüm gelinlerin planlama süreci boyunca belki de en çok zorlandıkları konu gelin saçlarının nasıl yapılacağını seçmektir. Günlük hayatımızda bile saçlarımıza şekil vermek adına ne kadar uğraştığımız göz önüne alındığında bu kararın zorluğunu daha iyi anlayabiliriz.

Gelin saçı modelleri son derece göz alıcı birtakım aksesuarlarla süslendiğinde, size kendinizi prenses gibi hissettirme gücüne sahiptir. Üstelik hem aksesuarlara hem de saç modeline siz karar vereceğiniz için, ister daha sade, ister son derece şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Fakat bu seçim sürecinde unutmamanız gereken kimi noktalar vardır. Bunlardan en önemli gelinliğinizin modeli ile gelin saçı seçiminizin uyuşmasıdır. Doğru modelleri doğru gelinlikle kullandığınız sürece herkesin gözlerini kamaştırmanız mümkün olacaktır.

En çok tercih edilen aksesuarlar duvaklar, taçlar ve çiçeklerdir. Her birinin kendine özgü bir kullanım alanı olup, doğru kullanıldığı takdirde güzelliğinizi ikiye katlama özellikleri vardır. Kır düğünlerinizde taze çiçekler tercih edebilir, son derece şık bir düğün mekanındaysa ışıltılarıyla herkesin başını döndüren bir taç takabilirsiniz. Aynı şekilde çok gösterişli bir gelinliğe sahip olan gelinlerin daha düz saç modelleri tercih etmeleri akıllıca olacaktır. Şık bir topuz ile duru görünüşü artırabilirsiniz. Oyunu sade gelinliklerden yana kullanan gelinlerin önünde daha fazla saç modeli seçeneği bulunmaktadır. Tamamen zevkinize göre uzun saçlarınızı dalgalandırabilir, dağınık topuz yapabilir, fön çektirip aralara sırma iplerle örgüler yaptırarak otantik bir güzelliğe kavuşabilirsiniz.

 

En Çok Okunanlar

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Üste Git